Äriarenduse üksus

Piret Põldoja

äriarenduse direktor

piret.poldoja@ekspressmeedia.ee

Karin Sarv

Delfi ja digiäri tootejuht

karin.sarv@ekspressmeedia.ee

Lauri Toomsalu

audio- ja videopodcastide tootejuht

lauri.toomsalu@ekspressmeedia.ee

Marili Süld

ajakirjade ja ajalehtede tootejuht

marili.syld@ekspressmeedia.ee

Triin Peekmann

kliendianalüüsi juht

triin.peekmann@ekspressmeedia.ee

Turundus

Heili Teder

elamusturunduse osakonna juht / turundusosakonna juhi KT

heili.teder@ekspressmeedia.ee

Liisi Sepp

turunduse koordinaator/Rus Delfi/Maaleht/Eesti Naine turundusjuht

liisi.sepp@ekspressmeedia.ee

Gisela Needrit

Oma Maitse/Pere ja Kodu/digid turundusjuht

gisela.needrit@ekspressmeedia.ee

Olesja Arts

Rus Delfi turundusjuht

olesja.arts@ekspressmeedia.ee

Karl Johanson

turunduse kujundaja

karl.johanson@ekspressmeedia.ee

Karin Maranik

turunduse kujundaja

karin.maranik@ekspressmeedia.ee

 

Maris Tammer

turunduse kujundaja

maris.tammer@ekspressmeedia.ee

Elamusturundus

Kadri Allaste

elamusturunduse vanemprojektijuht

kadri.allaste@ekspressmeedia.ee

Ade Piht

elamusturunduse projektijuht

ade.piht@ekspressmeedia.ee