Agentuur

Mairi Peetersoo

erilahenduste ja sisuturunduse ärijuht

mairi.peetersoo@ekspressmeedia.ee

Irmeli Karja

erilahenduste ja sisuturunduse osakonna juht

irmeli.karja@ekspressmeedia.ee

Mihkel Tepp

loovjuht

mihkel.tepp@ekspressmeedia.ee

Teele Teder

erilahenduste loovjuht

teele.teder@ekspressmeedia.ee

Jaanika Kivvit

erilahenduste ja sisuturunduse müügijuht

jaanika.kivvit@ekspressmeedia.ee

Joel Põldoja

erilahenduste ja sisuturunduse müügijuht

joel.poldoja@ekspressmeedia.ee

Urmas Verliin

erilahenduste toimetaja

urmas.verliin@ekspressmeedia.ee

Uku Adrian Ilves

erilahenduste toimetaja

uku.ilves@ekspressmeedia.ee

Einar Ellermaa

erilahenduste toimetaja

einar.ellermaa@ekspressmeedia.ee

Martin Hanson

erilahenduste toimetaja

martin.hanson@ekspressmeedia.ee

Jevgenia Gorski

erilahenduste toimetaja

jevgenia.gorski@ekspressmeedia.ee

Riina Palmiste

erilahenduste toimetaja

riina.palmiste@ekspressmeedia.ee

Taavet Kase

erilahenduste toimetaja

taavet.kase@ekspressmeedia.ee

Silver Huberg

erilahenduste ja sisuturunduse projektijuht

silver.huberg@ekspressmeedia.ee

Helina Koldek

keeletoimetaja

helina.koldek@ekspressmeedia.ee

Liisi Moosaar-Goercke

erilahenduste toimetaja

Lapsehoolduspuhkusel

Sigrid Sõrmus

erilahenduste toimetaja

Lapsehoolduspuhkusel