Printreklaam

Ronald Viin

print- ja digilehtede osakonna juht

ronald.viin@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 501 3140

Maksim Hrustaljov

eriajakirjade projektijuht / müügijuht

maksim.hrustaljov@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5837 3916

Külli Kruusandi

Eesti Ekspressi müügijuht

kylli.kruusandi@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 524 4160

Heigo Eslas

Eesti Päevalehe ja LP müügijuht

heigo.eslas@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 53 544 725

Kadi-Liis Maidla

Maalehe müügijuht

kadi-liis.maidla@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 56 661 049

Kaili Eist

maakondade reklaami müügijuht

kaili.eist@ekspressmeedia.ee

Tel. 5263584

Margit Laasnurm

töökuulutuste müügijuht

margit.laasnurm@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 552 0309

Artur Jurin

võtmeklientide haldur

artur.jurin@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5660 4296

Kevin Põld

print- ja digilehtede reklaami projektijuht

kevin.pold@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 518 5593

Karolin Merilai

print- ja digilehtede reklaami projektijuht

karolin.merilai@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5668 3635

Siret Samarüütel

print- ja digilehtede reklaami projektijuht

siret.samaryytel@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 511 7040

Janelle Koel

print- ja digilehtede reklaami projektijuht

janelle.koel@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5304 5838

Gerlyn Lärm

print- ja digilehtede reklaami projektijuht

gerlyn.larm@ekspressmeedia.ee

Kevin-Gregor Hiiemäe

print- ja digilehtede reklaami projektijuht

kevin-gregor.hiiemae@ekspressmeedia.ee

 

Tiina Köster

printreklaami projektijuht

tiina.koster@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 527 9695

Lea Seema

elamusturunduse müügijuht

lea.seema@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 554 3433

Heldin Jegis

ajakirjade projektijuht / Kroonika ja Pere ja Kodu reklaamijuht

heldin.jegis@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 504 7929

Kerly Vahur

ajakirjade projektijuht / Tervis Pluss reklaamijuht

kerly.vahur@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 516 2283

Kelly Saarepera

ajakirjade projektijuht / Eesti Naine reklaamijuht

kelly.saarepera@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5816 9050

Helen Silts

ajakirjade võtmekliendihaldur / Anne&Stiil reklaamijuht

helen.silts@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 666 2676

Ott Madismäe

ajakirjade projektijuht

ott.madismae@ekspressmeedia.ee

Kristi Kuusk

ajakirjade projektijuht

kristi.kuusk@ekspressmeedia.ee

Marju Viliberg

eriprojektide peadisainer

marju.vilibierg@ekspressmeedia.ee

Jana Järvsoo

reklaamitoimetaja ja teostusgrupi juht

jana.jarvsoo@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 680 4503

Teele Purre

ajakirjade teostusjuht

teele.purre@ekspressmeedia.ee

Jana Kibal

reklaamitoimetaja

jana.kibal@ekspressmeedia.ee

Marit Tamm

reklaamitoimetaja

marit.tamm@ekspressmeedia.ee

Svetlana Vink

reklaamitoimetaja

svetlana.vink@ekspressmeedia.ee

Anna Budanova

reklaamitoimetaja

anna.budanova@ekspressmeedia.ee

Timo Tiivas

reklaamikujundaja

timo.tiivas@ekspressmeedia.ee

Aarne Õunpuu

reklaamikujundaja

aarne.ounpuu@ekspressmeedia.ee

Valentin Motšalov

reklaamikujundaja

valentin.motsalov@ekspressmeedia.ee

Riina Lestal

reklaamikujundaja

riina.lestal@ekspressmeedia.ee

Tatjana Virulaine

reklaamikujundaja

tatjana.virulaine@ekspressmeedia.ee

Valeria Podgurskaja

reklaamikujundaja

valeria.podgurskaja@ekspressmeedia.ee

 

Laura Prääts

reklaamikujundaja

laura.praats@ekspressmeedia.ee

Ester Liivak

keeletoimetaja-korrektor

ester.liivak@ekspressmeedia.ee

Marilin Look

keelekorrektor

Lapsehoolduspuhkusel

Helin Tuuling

keeletoimetaja

Lapsehoolduspuhkusel