Audiovisuaalne osakond

Mari Aaspõllu

audiovisuaalse osakonna juht

mari.aaspollu@ekspressmeedia.ee

Daniel Leevik

audiovisuaalse osakonna spetsialist

daniel.leevik@ekspressmeedia.ee

Lauri Saluveer

audiovisuaalse osakonna spetsialist

lauri.saluveer@ekspressmeedia.ee

Tiit Blaat

foto- ja videoreporter

tiit.blaat@ekspressmeedia.ee

Jaanus Lensment

foto- ja videoreporter

jaanus.lensment@ekspressmeedia.ee

Andres Putting

foto- ja videoreporter

andres.putting@ekspressmeedia.ee

Ilmar Saabas

foto- ja videoreporter

ilmar.saabas@ekspressmeedia.ee

Priit Simson

foto- ja videoreporter

priit.simson@ekspressmeedia.ee

Rauno Volmar

foto- ja videoreporter

rauno.volmar@ekspressmeedia.ee

Henri-Kristian Kirsip

foto- ja videoreporter

henri-kristian.kirsip@ekspressmeedia.ee

Kiur Kaasik

foto- ja videoreporter

kiur.kaasik@ekspressmeedia.ee

Argo Ingver

foto- ja videoreporter/Tartu ja Lõuna-Eesti

argo.ingver@ekspressmeedia.ee

Joonatan Allandi

Delfi TV tegevprodutsent

joonatan.allandi@delfi.ee

Gertu Võsu

Delfi TV otseülekannete produtsent

gertu.vosu@delfi.ee

Reelika Vaiksaar

Delfi TV reporter-toimetaja

reelika.vaiksaar@ekspressmeedia.ee

Laura Kalam

Delfi TV reporter-toimetaja

laura.kalam@ekspressmeedia.ee

Melani Tooms

Delfi TV videotoimetaja

melani.tooms@ekspressmeedia.ee

Andrei Jakubovitš

Delfi TV videotoimetaja

andrei.jakubovits@ekspressmeedia.ee

Oskar Kelk

Delfi TV spetsialist

oskar.kelk@ekspressmeedia.ee

Aleksander Algo

toimetaja

aleksander.algo@ekspressmeedia.ee