Eesti Ekspress

+372 669 8080
ekspress@ekspress.ee

Erik Moora

peatoimetaja

Sulev Vedler

peatoimetaja asetäitja

sulev.vedler@ekspress.ee

Kerttu Jänese

Eesti Ekspressi Elu osa juht ja peatoimetaja asetäitja

kerttu.janese@ekspress.ee

Tarmo Vahter

Ekspress Grupi uuriva ajakirjanduse juht

tarmo.vahter@ekspress.ee

Hans H. Luik

vastutav väljaandja

Kadri Karro

Areeni juhataja

kadri.karro@ekspress.ee

Andrei Hvostov

toimetaja

andrei.hvostov@ekspress.ee

Kersti Trull

toimetaja

kersti.trull@ekspress.ee

Priit Hõbemägi

toimetaja

priit.hobemagi@ekspress.ee

Tiina Jõgeda

toimetaja

tiina.jogeda@ekspress.ee

Toomas Vabamäe

toimetaja

toomas.vabamae@ekspress.ee

Maria Ulfsak

toimetaja

maria.ulfsak@ekspress.ee

Indrek Lepik

välis- ja arvamusteemade toimetaja-reporter

indrek.lepik@ekspress.ee

Kirsti Vainküla

reporter

kirsti.vainkyla@ekspress.ee

Madis Jürgen

reporter

madis.jurgen@ekspress.ee

Mikk Salu

ajakirjanik

mikk.salu@ekspress.ee

Pekka Erelt

ajakirjanik

pekka.erelt@ekspress.ee

Siim Nestor

ajakirjanik

siim.nestor@ekspress.ee

Külli-Riin Tigasson

ajakirjanik

kylli-riin.tigasson@ekspress.ee

Toivo Tänavsuu

reporter

toivo.tanavsuu@ekspress.ee

Greete Lehepuu

reporter

greete.lehepuu@ekspress.ee

Matthias Kalev

reporter

matthias.kalev@ekspress.ee

Rain Pruul

digilehe toimetaja

rain.pruul@ekspress.ee

Aivar Juhanson

kunstnik

aivar.juhanson@ekspress.ee

Heiki Ernits

karikaturist

heiki.ernits@ekspress.ee

Marian Männi

reporter

lapsehoolduspuhkusel

Marta Tuul

reporter

lapsehoolduspuhkusel