Eesti Päevaleht

Tel. +372 669 8030
uudised@epl.ee

Urmo Soonvald

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja

urmo.soonvald@ekspressmeedia.ee

Mihkel Tamm

tegevtoimetaja ja uudistetoimetuse juhataja

mihkel.tamm@epl.ee

Tuuli Jõesaar

uudistetoimetuse juhataja asetäitja

tuuli.joesaar@epl.ee

Merili Nikkolo

Ekspress Meedia tasulise sisu juht

merili.nikkolo@ekspressmeedia.ee

Mihkel Ulk

Ekspress Meedia loovjuht

mihkel.ulk@ekspressmeedia.ee

Lennart Käämer

epl.delfi.ee vastutav toimetaja

lennart.kaamer@ekspressmeedia.ee

Raimo Poom

poliitikatoimetaja

raimo.poom@epl.ee

Kärt Anvelt

vanemtoimetaja

kart.anvelt@epl.ee

Vilja Kiisler

uudisteosakonna toimetaja

vilja.kiisler@epl.ee

Anna Teele Orav

reporter

annateele.orav@epl.ee

Aleksander Pihlak

reporter

aleksander.pihlak@epl.ee

Kadri Ibrus

reporter

kadri.ibrus@epl.ee

Henrik Ilves

vanemtoimetaja

henrik.ilves@ekspressmeedia.ee

Aare Reivart

toimetaja

aare.reivart@epl.ee

Helve Laasik

toimetaja

helve.laasik@epl.ee

Kadri Masing

toimetaja

kadri.masing@ekspressmeedia.ee

Ester Vaitmaa

Ekspress Meedia loovjuht

lapsehoolduspuhkusel

Arvamus

Alo Raun

arvamustoimetuse juhataja

alo.raun@epl.ee

Villu Zirnask

kolumnist

villu.zirnask@epl.ee

Andrus Kivirähk

toimetaja

andrus.kivirahk@epl.ee

Krister Paris

erikorrespondent

krister.paris@epl.ee

Roheportaal

Joanna Laast

roheportaali toimetaja

joanna.laast@ekspressmeedia.ee